Sepet 0

Ödeme ve Teslimat Bilgileri

SİPARİŞİME AİT ÖDEMEYİ NASIL YAPABİLİRİM?

Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra isim,adres,telefon ve e posta bilgilerinizi eksiksiz,açık ve net bir şekilde doldurun,bilgilerin doğru olup olmadığını iyice kontrol edin.Adres,telefon,e posta gibi bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması siparişinizin tarafınıza vaktinde ulaşması ve gerektiğinde sizinle kolayca irtibata geçebilmemiz bakımından önemlidir.

Bu aşamadan sonra sıra oluşturduğunuz siparişin ödeme biçimini seçme işlemine geliyor. Ödemenizi üç şeklide yapabilirsiniz; kredi kartı ile ödemenizi tamamlamak için Payu seçeneğini, banka hesabınızdan para göndererek tamamlamak için havale/EFT seçeneğini, kapıda ödeme yapmak için de ilgili  kutucuğu işaretlemeniz gerekiyor.Kapıda ödemede 8.50₺ kargo bedeline ek olarak 4.50₺ de hizmet bedeli alınmaktadır.

Ödeme şeklinizi seçip onayladıktan sonra siparişinize ait bilgilerin yer aldığı bir e posta  belirtmiş olduğunuz e posta adresinize gönderilmektedir.Lütfen bu e postayı da inceleyin.Havale/EFT ile ödeme yöntemini seçen müşterilerimiz gereken banka hesap bilgisini bu e posta içeriğinden öğrenebilirler...

 

KARGO VE TESLİMAT BİLGİLERİ

Siparişleriniz,ödemeniz tamamlandıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
 
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
 
Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
 
Ödemesini yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye gönderilmez ise yapılan ödeme kendisine iade edilir.

 

Ödemesi yapılmayan siparişleriniz 7 iş günü içinde iptal edilir.

Kargo teslimatı ile ilgili önemli hatırlatma:

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, kargonuzu teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise,hazırlatmış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@vegandukkan.com e posta adresine göndererek bizi bilgilendirin lütfen.

Cart

Sepet

Item removed. Undo