Sepet 0

Hakkımızda

Vegan ve zulümsüz bir yaşam biçimi sürdürmek konusunda  heyecan ve tutku dolu bir işletmeyiz. Vegan veya değil ,herkese böyle bir yaşam biçiminin aslında hiç de zor olmadığını göstermek isteğiyle yola çıktık...

Zulüm içermeyen, hayvanlara, çevreye dost ve sürdürülebilir yaşam şeklini benimsemek isteyen veya benimsemiş kişilere yardımcı olmak, ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca ulaşmalarını sağlamak için burdayız...Size keyifli, kolay ve etik bir alışveriş imkanı sağlayabilmek için satışa sunduğumuz tüm ürünleri özenle araştırıp seçiyoruz.

Vegan Dükkan; vegan bir girişimci tarafından kurulmuş tamamen bağımsız bir vegan işletmedir. Vegan yaşam ve vegan ürünler konusunda uzmanlaşmış alternatif bir dükkandır. Türkiye'deki, tamamıyla vegan ürünler satan ilk ve tek Vegan Ürün Dükkanı'dır.

Sizlere, yalnızca vejetaryen/vegan, ekolojik/organik, doğa ve hayvan dostu ürünler sunuyoruz.
Dükkanımızda satılan tüm çeşitler; veganlar,vejetaryenler ile hayvansal içerikli ve hayvan zulmüne, hayvan deneylerine maruz kalmamış ürünler satın almak isteyen herkes için uygundur. Laktoz entoleransı ve gıda alerjileri olanlar da ürünlerimizi gönül rahatlığıyla satın alabilirler.

Vegan Dükkan'da KESİNLİKLE SATIŞINI YAPMADIĞIMIZ ÜRÜNLER;

*Hayvan deneyleri uygulanmış hammaddeler barındıran ürünler ile hayvanlar üstünde test edilmiş ürünler.

*Hayvansal kaynaklı süt, süt ürünü, süt proteini, laktoz, kazein içeren ürünler

*Yumurta ve yumurta içeren ürünler

*Bal, balmumu, propolis, polen içeren ürünler

*GDO içeren ürünler (sadece gıda ürünlerinde değil,kozmetik ve temizlik ürünlerinde de GDO'lu madde barındıran hiçbir çeşidi satmıyoruz!)

*MSG gibi sağlığımıza zararlı katkı maddeleri içeren ürünler

Biz size etik ve güvenli bir alışveriş keyfi sunabilmek için titizlikle araştırıyor, sorguluyor ve ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz. Her geçen gün ürün çeşidimiz zenginleşiyor, çoğalıyor ve renkleniyor.

Yenilikleri ve indirimli ürünlerimizi takip etmek için lütfen sık sık  web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Kurulduğu 2004 yılından bu yana vejetaryen bir organik ürün dükkanı olarak hizmet veren, kendine özgü bir tarz oluşturan Ecolife, ilginiz,desteğiniz ve sevginizle büyüdü ve 2012 yılı itibarıyla zulüm içermeyen, hayvan istismarı ve sömürüsüne karşı duran, hayvan deneyleri uygulanmayan ürünleri sunan bir mekana dönüştü. Bu  anlamda Türkiye ve İstanbul'daki ilk VEGAN/ORGANİK ÜRÜN DÜKKANI 'dır. Vegan Dükkan'daki ürünler sadece vegan ve vejetaryenlerin değil herkesin güvenle, memnuniyetle tüketebilmesi için titizlikle seçilmektedir. Hepinizi bu güzel ve zulümsüz ürünlerle tanışmaya davet ediyoruz...

                                                                                        Vegan  

Eğer başkalarına zarar vermeden mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşanabiliyorsa,neden yapmıyoruz bunu?

 

 

 

 

Cart

Sepet

Item removed. Undo